ניהול קמפיין מסרונים

להשאיר את הלקוחות שלכם מעודכנים

חשוב לדעת כי החוק מחייב שליחת קמפיין SMS רק לאנשים שהביעו את הסכמתם לכך. הדבר גורם לכך שמקבלי ההודעות הם קהל יעד שכבר הביע עניין בשירותים שלכם והוא מהווה קהל "חם" יותר. 

שליחת הודעות SMS ללקוחות היא דרך מעולה לשמירת קשר עם הלקוח, מכיוון שהיא נשמרת בדרך כלל בטלפון שלו, והוא יכול לחזור ולעיין בה פעמים נוספות. זו דרך מצוינת לשמור על קשר עם הלקוח, להעביר לו מידע חשוב, לתת לו תחושה אישית ולהגדיל את הסיכוי שהוא יישמר כלקוח.

לקבלת הצעת מחיר
פרויקטים נבחרים
לקבלת הצעת מחיר
לקוחות מספרים
שלום נחמיאס‏
״תוצאות מדהימות,עם עובדות אני לא מתווכח ! באינפינס עושים זאת נכון ובמקצועיות.״
אבי אסייג אול.איי.טי
״תודה רבה על אתר החדש www.allit.co.il .צוות אינפינס מקצועי חדשן קשוב ויצירתי . ממש מרוצים תודה רבה ״.
זאב גולן
״כמנהל וותיק המכיר היטב את נושא הדיגיטל בכלל והקמת האתרים הפרט, ברצוני לציין במיוחד את יאיר והצוות שלו. עסק מקצועי, מוכשר והוגן מאוד״
סיגל סטודיו טושה
״רוצה לשתף ולפרגן לצוות מדהים שהולך איתי יד ביד ..קשוב לרצונות מגשים חלומות …השירות מהיר יעיל ומקצועי … יאיר איש מדהים …שיודע להקשיב לתת עצה ולהיות עבורך אני מרוצה …רוצים גם …זה הזמן להתקשר ולהתחיל …ההצלחה בטוחה״
Ohad Bahagali
״יאיר טיפל בתיק הפרסום של "שדות-קטיף תותים" במשך מס' חודשים. מיותר לציין, שהחשיפות, הלייקים וכפועל יוצא, מס' הלקוחות עלה בצורה ניכרת.״
אלמוג מטבחי יוקרה
לפני 3 שנים הקמתי אתר עם אינפינס מיתוג עסקי ללא כל רקע בתחום וללא ספק הצלחה ענקית .מפעל מטבחים שמתנהל רק מקידום אינטרנטי פרסומי חי ובועט וממשיך להתפתח בצורה מופלאה הודות למקצועיות של אינפינס .שירות , אמינות , ומקצועיות ברמה אחרת .הבוטיק של קידומי האתרים …

חברות וארגונים עסקיים מחפשים כל הזמן דרכים חדשות וטובות יותר לשמור על קשר עם הלקוחות שלהם ולמצוא ערוצי שיווק חדשים.

אחד מהערוצים היעילים ביותר למטרה זו הוא ביצוע קמפיין שליחת הודעות SMS ללקוחות. הטלפון הנייד הוא מכשיר שמלווה את כולנו ותמיד נמצא בהישג יד. לכן, שליחת הודעות SMS הן כלי יעיל ביותר שמאפשר לחברה גם לשלוח מידע חשוב ואישי ללקוחות שלה וגם לפנות לקהלים נוספים.

היתרונות של שליחת הודעות SMS

מחקרים מראים כי אחוז פתיחת הודעות SMS בקרב הציבור הוא מעל 90%. כלומר, כאשר אתם שולחים הודעות בטלפון, ישנו סיכוי גדול מאוד שהמסר אכן ייקרא.

בנוסף, את ההודעות ניתן לשלוח בלחיצת כפתור אחת לאלפי נמענים בו זמנית. הדבר מייעל מאוד את תהליך השיווק. ניתן גם בעזרת מערכות לשליחת הודעות SMS לתזמן מראש את הקמפיין ולדאוג לכך שבכל פרק מסוים של זמן תישלח הודעה לרשימת הנמענים. תהליך כזה נקרא בשפה המקצועית "אוטומציה", והוא חוסך משאבים רבים מכיוון שניתן להכין קמפיינים שלמים זמן רב מראש.

יתרון נוסף הוא שניתן גם לשלוח מסרים אישיים על פי פילוח של מאגר הלקוחות. כך הלקוח מקבל הרגשה אישית מהעסק והדבר יכול להוסיף למידת הנאמנות שיש לו כלפי החברה.

טעימה קטנה מבין לקוחותינו