מדיניות פרטיות

מדינות פרטיות

אנו באינפינס. סוכנות דיגיטל תמיד מקפידים בשמירה על פרטיות לקוחותינו ומברכים אתכם על הגלישה באתרנו המצוי בכתובת www.infines.co.il (להלן: "האתר" או "אנו").  מטרת מדיניות פרטיות זו, המכילה מידע חשוב ואשר מטרתה היא להסביר לכם הגולשים את אופן איסוף המידע, אחסונו ודרך הטיפול בו . האמור חל גם על כל התוצרים ו/או הנכסים ו/או השירותים ו/או תכנים אחרים המוצעים ו/או זמינים על ידי האתר ו/או באמצעותו והשייכים לו, לרבות שימוש באמצעות טלפון ו/או ווצאפ, הורדות ויישומים ניידים ו/או בכל דרך אחרת שהאתר יבחר לעשות בהם שימוש . 

אנו מחויבים להגן על פרטיותכם ונתוניכם האישיים, כאשר שמירת המידע נעשית באמצעי אבטחת המידע הסבירים ע"פ הסטנדרטים הנהוגים בענף. המידע הנמסר על ידך כמו גם הטיפול בו כפופים לחוק הגנת הפרטיות והתקנות שהותקנו בעניין במדינת ישראל. קיימת חשיבות שנתונייך האישיים שאנו מחזיקים יהיו עדכניים ומדויקים. אם המידע שמסרת אינו נכון או משתנה במהלך ההתקשרות עמנו ו/או לא מעודכן או חלקי, אנא הודיענו על כך בכתב באמצעות כתובת המייל שבאתר. 

לאור השינויים העוברים על העולם הדיגיטלי המתפתח, אנו נדרש לעדכן מדיניות זו מעת לעת, על כן אנו ממליצים כי תבקר כאן. עם ביצוע העדכון יעודכן המועד הקובע של מדיניות זו, בכדי שישקף את המועד הרלוונטי. המשך גלישתך באתר, לאחר ביצוע השינויים מהווים את הסכמתך לכך כאמור. 

המידע שנאסף באתר

האתר עשוי לאסוף שני סוגי מידע, האחד נאסף באופן אוטומטי, נתונים טכניים על הציוד שבו אתם עושים שימוש ודפוסי גלישתך הכוללים כתובות IP, נתוני ההתחברות שלך, סוג הדפדפן, גרסתו, מערכת ההפעלה ונתוני השימוש הכוללים מידע על אופן השימוש שלך באתר. השני, אלו נתונים אותם את תספק בעצמך וביודעין, כדוגמת נתוני זהות הכוללים שם פרטי, שם משפחה או מזהה דומה ונתוני קשר הכוללים ביניהן כתובות דוא"ל ומספרי טלפון. אנו עשויים לבקש ממך לספק פרטים נוספים. יובהר כי אינך מחויב ע"פ חוק למסור את הפרטים הללו, אולם אי מסירתם עלול למנוע ממך את האפשרות להשתמש באתר ו/או לפגוע באיכות השירות הניתן לך במסגרתו. 

האתר עושה שימוש בקובצי  "עוגיות". (cookies). קבצי העוגיות, הנם למעשה פיסות מידע קטנות הנשמרות בדפדפן שלך על מנת לספק לך בין היתר, חווית גלישה טובה יותר. ייתכן כי ייעשה שימוש בטכנולוגיות נוספות כדי לתעד את הבחירות, ההגדרות והעדפות שלך ולשפר את חווית שימושך באתר. תוכל להגדיר כי הדפדפן שלך יסרב לקובצי "עוגיות". עם זאת, ייתכן כי שימושך באתר עשוי להיות מושפע מכך ולא תוכל לגשת לחלקים מסוימים שבו. אתה מסכים ומאשר כי האתר יכול לאסוף ולאחסן מידע או נתונים שנוצרו באופן אוטומטי ו/או כאשר מלאת את פרטייך בעת רישומך לאתר ובעת בה אתה גולש בו או דרכו.  שים לב כי באם סיפקת נתונים שגויים לרבות כתובת דואר אלקטרוני, או סירבת לקבל כל הודעות דואר אלקטרוני מהאתר, מדיניות זו עדיין תחייב אותך. 

האתר עושה שימוש בתוכנות של גוגל Analytics בכדי לייעל את פעילותו, הדבר כולל בין היתר שיווק עם גוגל Analytics בכדי לדעת על תחומי העניין שלך ולהתאים עבורך פרסומות מתאימות. תוכל לבטל את השימוש של גוגל בקובצי העוגיות בכל רגע, על ידי ביקור בהגדרות הדפדפן שלך. האתר עשוי לקבל נתונים אישיים אודותיך מצדדים שלישיים כגון: גוגל Analytics. המידע אותו אתה בוחר למסור באתר תלוי בך בלבד ונעשה מרצונך החופשי בלבד. 

האתר ישתמש בכתובת האימייל שלך ובמספר בטלפון שלך, בכדי לשלוח לך תוכן, שירותים, פרסומות ואירועים שעשויים לעניין אותך, בין בדואר אלקטרוני ובין באמצעות הודעות SMS. תמיד תוכל לקבל הסבר נוסף או להסירך ממסד הנתונים של האתר ע"י משלוח בקשה להסרתך ממסד הנתונים באמצעות צור קשר.

כשאתה נרשם באמצעות ספק האינטרנט, מוקצית כתובת IP באופן אוטומטי למחשב שלך. כאשר אתה גולש באינטרנט ומבקר באתרים, מתבצע איסוף מידע באופן אוטומטי של נתונים, לדוג' כתובת ה IP, סוג הדפדפן בו אתה עושה שימוש וכיו"ב. 

ייתכן כי באתר יופיעו קישורים לאתרי אינטרנט אחרים של צדדים שלישיים. האתר אינו אחראי לנוהלי הפרטיות או לכל תוכן שבאתרים אלו ומשכך כל שימוש שתעשה, כפוף למדיניות הפרטיות של צדדים אלו. מומלץ כי תקרא את מדיניות הפרטיות של כל אתר שבו אתה מבקר. יהיו מקרים בהם האתר יידרש לשתף את נתוניך האישיים עם צדדים שלישיים לדוגמא: בנקים וחברות אשראי, לצורך ביצוע תשלומים מקוונים, ספקי שירות או רשויות המדינה. שיתוף מידע זה ייעשה, רק בכדי למלא אחר הדרישות והמטרות שלשמן העברת את המידע או כאמור במקרי חירום ובכדי לעמוד בדרישות החוק. 

מטרות השימוש בנתונים שלך

שימוש במידע הנאסף באופן אוטומטי, מבוצע כדי לפקח על השימוש באתר. האתר לא פועל על מנת לזהות אותך באופן אישי ומשכך אינו מקשר את כתובת ה IP שלך לכל דבר שיגרום לזהות אותך. האתר אוסף נתונים מצטברים כגון : נתונים סטטיסטיים, כשנתונים אלו אינם חושפים את זהותך בדרך כלשהי. חשוב לנו שתבין כי המידע שאתה מספק לאתר מאפשר בין היתר לשפר את חווייתך בו ולהתאים לך ועבורך שירותים ברמה המותאמת ביותר תוך הענקת שירות לקוחות ברמה גבוה יותר, פעילות שיווק ועיבוד עסקאות ביעילות ועוד. בכל מקרה בו תמסור באתר מידע אישי על אדם כלשהו מלבדך, הנך נדרש לוודא כי אדם זה הסכים שהמידע האישי שלו יסופק ע"פ מדיניות פרטיות זו.  השימוש בנתוניך שיאספו, ייעשה רק ע"פ החוק ובמקרים בהם צריך האתר להתאים עצמו להתחייבויות רגולטוריות או משפטיות ובנוסף בכדי לנהל את הקשר של האתר אתך ולשפר את שירות הלקוחות ו/או לכלול הודעות שיווק ותקשורת

האתר אינו מוכר ו/או סוחר במידע אישי עם צדדים שלישיים ואינו שולח הודעות "דואר זבל".  עם זאת חשוב להבהיר כי האתר ימסור מידע לצדדים למעט ע"פ דרישות החוק ו/או ככל שיתקבל צו שיפוטי ו/או דרישה של רשות מוסמכת  המורה לו למסור את פרטייך לצד שלישי או כשהדבר דרוש כדי לספק לך שירות תקין של האתר ו/או באם תבצע פעולות המנוגדות לדין ולחוקים הרלוונטיים ו/או בכל מקום בו תהא מחלוקת, טענה או תביעה בינך לבין האתר.   

עדכון והסרה

כפי שצוין לעיל, זכותך לעיין במידע שלך בכל עת, לבקש לתקנו או לבקש למוחקו ולהסירו בכפוף לחריגים משפטיים מסוימים ואם אתה רוצה לדעת איזה מידע אנו מחזיקים לגבייך, אנא פנה אלינו באמצעות אחת הדרכים בפרטי יצירת כמופיע בתחתית הצהרה זו. אם תגלה שקיימת שגיאה או מידע חסר, הודיע לנו ואנו ננסה לתקן או לעדכן את המידע בהקדם האפשרי, הכל כאמור בהוראות החוק.  

הדין החל

בכל מחלוקת אשר תתגלה בין הצדדים בנוגע למדיניות פרטיות זו, יחולו דיני מדינת ישראל בלבד. 

יצירת קשר אתנו

ככל שיש לך שאלות או תלונות בנוגע למדיניות פרטיות זו, אנא עשי זאת באמצעות כתובת המייל

info@infines.co.il או בטלפון שמספרו 077-5006090

עודכן לאחרונה ב 14 לינואר 2024

אינפינס (יאיר נגר) ע.מ 039130018

077-5006090

הרברט סמואל 66, חדרה.