ניהול מוניטין באינטרנט| מחיקת תוצאות שליליות מגוגל

התחייבות ל-100% הצלחה!
נראות מרשימה ומקצועית בתוצאות החיפוש
הסרה ומחיקה של תוצאות שליליות
התאמה אישית במיוחד לעסק שלך
לקבלת הצעת מחיר

דווקא יש הזדמנות שנייה לרושם ראשוני! על ניהול מוניטין באינטרנט כבר שמעתם?

מחפשים את השם של העסק שלך בגוגל ועולות תוצאות לא טובות? בדיוק בגלל זה אינפינס מספקים את השירות ניהול מוניטין באינטרנט. אנו בשיתוף פעולה מלא איתך נדאג להוריד את התוצאות השליליות על העסק שלך ולדחוק אותם בעמודים בגוגל. כל יום שהתוצאות השליליות הללו עדיין בעמוד הראשון לקוחות פוטנציאלים שלכם נפגעים, צוות אינפינס מזמין איתכם להשאיר את הפרטים שלכם ולברר האם נוכל לדחוק את התוצאות הרעות הללו, אנו יכולים להבטיח לכם כי אנו לא ניקח פרויקטים שאין ביכולתנו להצליח בהם.

לקוחות מספרים

הכל על ניהול מוניטין באינטרנט ומחיקת תוצאות שליליות מגוגל

בעידן הדיגיטלי של היום, חשוב מתמיד לנהל את המוניטין המקוון שלכם. האינטרנט הוא המקום הראשון שאליו אנשים פונים כאשר הם חוקרים אדם או עסק, ולתוצאות חיפוש שליליות בגוגל יכולות להיות השפעה משמעותית על חייו האישיים או המקצועיים של אדם.

כאן נכנס לתמונה ניהול המוניטין באינטרנט. החברה שלנו מתמחה בהסרת תוצאות חיפוש שליליות מגוגל, ושיקום המוניטין של לקוחותינו באינטרנט. עם הטכניקות והמחויבות שלנו לשביעות רצון הלקוחות, אנו יכולים לעזור לכם להשתלט על המוניטין המקוון שלכם ולהסיר את התוצאות השליליות שפוגעות בתדמית.

על ידי השתלטות על המוניטין האינטרנטי שלכם והסרת כתבות שליליות מגוגל אתם יכולים להיות בטוחים שרק מידע חיובי יופיע כאשר מישהו מחפש את השם שלכם או את העסק שלכם.

מהו ניהול מוניטין באינטרנט?

ניהול מוניטין באינטרנט הוא תהליך של הסרת תוצאות שליליות מגוגל, ניטור, וניהול פעיל של נוכחות מקוונת של אדם או עסק. זה כרוך במעקב, זיהוי וחיסול של תוכן שלילי אודותיכם באינטרנט שעלול לפגוע במוניטין שלכם. מטרת תהליך זה היא להבטיח שכאשר מישהו מחפש אתכם, יופיע רק מידע חיובי.

חשיבות ניהול המוניטין באינטרנט

אי אפשר להתעלם בחשיבות של ניהול המוניטין באינטרנט. נוכחות מקוונת חיובית היא חיונית בעידן המודרני, והערה או ביקורת שלילית אחת יכולות לגרום להשלכות הרסניות על המוניטין של אדם או עסק. על ידי ניטור וניהול פעיל של כל תוכן שלילי באינטרנט, אתם יכולים להגן על שמכן ולוודא שרק מידע חיובי יופיע בתוצאות החיפוש.

איך עובד ניהול מוניטין באינטרנט?

  1. מעקב אחר וזיהוי התוכן השלילי אודותיכם באינטרנט.
  2. יצירת קשר עם האתר המארח את התוכן השלילי ובקשה ממנו להוריד אותו.
  3. אם בעלי האתרים מסרבים, יש אפשרות להשתמש בערוצים משפטיים כדי לבקש את הסרתם במידת הצורך.
  4. יצירת תוכן חיובי שעשוי להופיע בתוצאות חיפוש כאשר מישהו מחפש את שמכם, כגון פוסטים בבלוגים, מאמרים, קטעי וידאו ועוד.
  5. בקשה מאנשים שעברו חוויות חיוביות איתכם או עם העסק שלכם להשאיר חוות דעות באופן מקוון, כך שחוות הדעת יופיעו בתוצאות חיפוש במקום כל השליליות שאולי פורסמו בעבר.
  6. מעקב אחר הנוכחות המקוונת שלכם באופן קבוע והסרת כל תוכן שלילי חדש שיופיע בעתיד.

כמה זמן לוקח התהליך ולמה לצפות?

הזמן הנדרש למחיקת תוצאות שליליות מגוגל יכול להשתנות בהתאם למספר גורמים, כולל מספר התוצאות השליליות, חוזק האתרים המארחים את התוכן השלילי והשיטות הספציפיות המשמשות להסרת התוכן.

בדרך כלל, התהליך מתחיל בייעוץ ראשוני על מנת להעריך את צרכי הלקוח ולזהות את תוצאות החיפוש השליליות שיש להסיר. לאחר שהדבר נעשה, הלקוח יכול לצפות לקבל ציר זמן משוער, אשר יהיה תלוי בהיקף הספציפי של הפרויקט.

לדוגמה, הזמן שלוקח להסיר תוצאת חיפוש שלילית מ-Google שנמצא באתר בעל סמכות נמוכה עשוי להיות קצר יותר מהזמן שלוקח להסרת תוצאה שלילית מאתר בעל סמכות גבוהה. בדרך כלל, הסרת תוכן מאתרים חלשים יותר לוקח בדרך כלל זמן קצר יותר כדי להשיג את התוצאות הצפויות. בנוסף, אם התוכן השלילי הוא תוצאה של בעיה משפטית, הסרתו עשויה לדרוש זמן נוסף, שכן ההליכים המשפטיים עשויים להיות ארוכים יותר.

כמו כן, חשוב לציין שלמרות שהסרת תוכן שלילי מגוגל יכולה להיות תהליך מהיר, לא תמיד ניתן להסיר את כל התוצאות השליליות. במקרים מסוימים, תוכן שלילי עשוי להיות נכון ומדויק, ולכן לא ניתן להסירו. במקרים אלו, ההתמקדות תהיה בדחיקת התוכן השלילי וקידום תוכן חיובי כדי לדחוף אותו למטה בתוצאות החיפוש.

לאורך כל התהליך, לקוחות יכולים לצפות לקבל עדכונים שוטפים על התקדמות התיק שלהם. לאחר השלמת התהליך, נספק שירותי ניטור ותחזוקה על מנת להבטיח שהתוצאות השליליות לא יופיעו שוב והעבודה שנעשתה להסרתן היא בת קיימא.

חשוב לציין שציר הזמן לניהול מוניטין באינטרנט יכול להשתנות, ואף חברה לא יכולה להבטיח ציר זמן ותוצאות ספציפיות, שכן התהליך הוא דינמי ויכול להיות מושפע מכמה גורמים. עם זאת, ככלל אצבע, עליכם לצפות שהתהליך ייקח מספר שבועות או אפילו מספר חודשים כדי לראות את התוצאות הרצויות.

למה לבחור בנו?

INFINES היא סוכנות שיווק דיגיטלית בעלת ניסיון של 10 שנים במתן פתרונות בהתאמה אישית לעסקים, חברות וארגונים. אנו מתמחים בניהול מוניטין באינטרנט ויש לנו את המומחיות שתעזור לכם להגן על שמכם ולהבטיח שרק מידע חיובי יופיע בתוצאות החיפוש.

השירותים שלנו כוללים מעקב, זיהוי, דיכוי תוכן שלילי, יצירת תוכן חיובי באמצעות מילות מפתח הקשורות לשם שלכם או לעסק שלכם, פיקוח על הנכחות המקוונת באופן קבוע והסרת כל תוכן שלילי חדש שיופיע.

בעזרת הצוות המנוסה שלנו אנו מבטיחים שירות איכותי במחיר אטרקטיבי.