פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק - באמצעות כלי השיווק המתקדמים ביותר

הגיע הזמן להגדיל את כמות הלידים שאתם מקבלים לעסק ולנפח את תיבת האימייל שלכם. אנו בחברת אינפינס מתמחים בשיווק בפייסבוק. ניהול הדפים כולל פיתוח אסטרטגיה שיווקית וניהול תכנים של העמוד והקמפיינים הממומנים.

ניהול טוב ומקצועי של העמודים בפייסבוק כולל ניתוח ואנליזה של מידע המתקבל מהסטטיסטיקות של הלקוחות, מודד את ביצועי הדף העסקי תוך ביצוע אופטימיזציה לקמפיינים השונים וקבלת תובנות עסקיות, שיעזרו לכם להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

לקבלת הצעת מחיר
פרויקטים נבחרים
לקבלת הצעת מחיר
לקוחות מספרים
שלום נחמיאס‏
״תוצאות מדהימות,עם עובדות אני לא מתווכח ! באינפינס עושים זאת נכון ובמקצועיות.״
אבי אסייג אול.איי.טי
״תודה רבה על אתר החדש www.allit.co.il .צוות אינפינס מקצועי חדשן קשוב ויצירתי . ממש מרוצים תודה רבה ״.
זאב גולן
״כמנהל וותיק המכיר היטב את נושא הדיגיטל בכלל והקמת האתרים הפרט, ברצוני לציין במיוחד את יאיר והצוות שלו. עסק מקצועי, מוכשר והוגן מאוד״
סיגל סטודיו טושה
״רוצה לשתף ולפרגן לצוות מדהים שהולך איתי יד ביד ..קשוב לרצונות מגשים חלומות …השירות מהיר יעיל ומקצועי … יאיר איש מדהים …שיודע להקשיב לתת עצה ולהיות עבורך אני מרוצה …רוצים גם …זה הזמן להתקשר ולהתחיל …ההצלחה בטוחה״
Ohad Bahagali
״יאיר טיפל בתיק הפרסום של "שדות-קטיף תותים" במשך מס' חודשים. מיותר לציין, שהחשיפות, הלייקים וכפועל יוצא, מס' הלקוחות עלה בצורה ניכרת.״
אלמוג מטבחי יוקרה
לפני 3 שנים הקמתי אתר עם אינפינס מיתוג עסקי ללא כל רקע בתחום וללא ספק הצלחה ענקית .מפעל מטבחים שמתנהל רק מקידום אינטרנטי פרסומי חי ובועט וממשיך להתפתח בצורה מופלאה הודות למקצועיות של אינפינס .שירות , אמינות , ומקצועיות ברמה אחרת .הבוטיק של קידומי האתרים …

פרסום בפייסבוק באופן מקצועי יכול להקפיץ את החשיפה שלכם ברשת באופן משמעותי ביותר והוא מהווה כלי שיווקי הכרחי בימינופייסבוק היא רשת חברתית בעלת מאות מיליוני משתמשים ברחבי העולםאנשים בכל הגילאים משתמשים בה בשביל לשתף מידע וחוויותוגם בשביל לחפש מוצרים ושירותים שוניםבישראל לבדה יש לפייסבוק מיליוני משתמשים פעילים.

מסיבה זושיווק בפייסבוק היא דרך עוצמתית לניהול של קמפיינים של שיווק דיגיטלימבין כל הפלטפורמות החברתיותניהול עמוד עסקי בפייסבוק היא האפשרות הטובה ביותר שלכם להגיע לקהלים רחבים ולקבל חשיפה משמעותית לעסק שלכם.

מימוש הפוטנציאל העסקי

בפרסום ממומן בפייסבוק ניתן לשתף במידע רלבנטיבמבצעים ועדכונים שונים וכן להעלות תמונות וסרטונים שיהוו גורמי משיכה ללקוחות פוטנציאלייםמדובר גם בדרך מצוינת לשמר את הקשר עם קהל הלקוחות הקייםבנוסף לחשיפה לקהלים חדשים.

בנוסף להקמה של עמוד עסקידבר שניתן לעשות בחינםניתן גם לבצע בה גם קידום ממומן בפייסבוקפייסבוק פיתחה כלי פרסום חזקים מאוד עם אפשרויות מגוונות לניהול קמפיינים מסוגים שוניםהכלים האלו מאפשרים להגיע בדיוק לקהל היעד שיכול להתעניין במוצרים או בשירותים שאתם מציעים.

ניתן לפלח את קהל היעד על פי גורמים שוניםכמו גילמגדרתחומי ענייןביטויי חיפוש ועודבדרך הזו ניתן להגדיל באופן משמעותי את כמות המשתמשים שמגיעים לעמוד הפייסבוק העסקי שלכם.

טעימה קטנה מבין לקוחותינו